KATRE
Kompleksowa reklama wizualna
napisz wiadomość:
katre@o2.pl
Kompleksowa reklama wizualna
zadzwoń do nas:
693 218 203

Gabloty/Stendy/Ramki

Stendy/Potykacze

Stojaki reklamowe, najprostrze wykonywane z pcv lub polistyrenu formowane termicznie. Wykonujemy także stojkaki wykonane z rur stalowych, malowane na dowolny uzgodniony kolor, oraz stojaki aluminiowe z ramą samozatrzaskową umożliwiajacą dowolną wymianę ekspozycji. Wymiary dowolne w zależności od potrzeb odbiorcy.Ramki i tablice samozatrzaskowe

Tablice wykonywane z otwieralnych profili aluminiowych wyposażonych w specjalne zatrzaski. Powierzchnia profili anodowana lub malowana proszkowo na dowolny, uzgodniony kolor. Tylna scianka wykonana z pcv. Zabezpieczenie ekspozycji wykonane z bezbarwnej folii pcv grubości 0,8 mm lub plexi grub 1,5-2mm. Narożniki ram proste lub zaokrąglone. Wymiary dostosowane do wymagań odbiorcy.Gabloty informacyjne

W naszej ofercie znajdują się gabloty i tablice ogłoszeniowe wykonywane z profili aluminiowych. Wewnętrzna ściana gablot może być wykonana z blachy stalowej, malowanej na dowolny kolor, umożliwiającej mocowanie informacji przyciskami magnesowymi, może być wykonana z korka lub korka pokrytego tkaniną. W gablotach może być zamontowane oświetlenie. Płyta czołowa wykonana z plexi grub 4 mm lub litego poliwęglanu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Drzwiczki gablot zamykane na klucz. Wymiary dostosowane indywidualnie do wymagań odbiorcy.Dlaczego my?

Firma Katre jest producentem elementów reklamy wizualnej, w tym reklamy świetlnej. Działamy na rynku od 1992 roku. Nabyte doświadczenie pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Oferujemy przede wszystkim kasetony i banery reklamowe oraz litery podświetlane i gabloty ogłoszeniowe. Działamy głównie w Warszawie, ale obsługujemy również Klientów z całej Polski.

Robimy wielkoformatowe reklamy przestrzenne, elementy świetlne, szyldy, kasetony i litery podświetlane oraz tablice reklamowe. Realizujemy również druk wielkoformatowy.

Galeria prac
Zapytaj o cenę

Zaufali nam:

Zaufali nam
© KATRE