KATRE
Kompleksowa reklama wizualna
napisz wiadomość:
katre@o2.pl
Kompleksowa reklama wizualna
zadzwoń do nas:
693 218 203

Kasetony reklamowe

Skutecznym wsparciem dla identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa jest kaseton reklamowy. To konstrukcja wykorzystywana najczęściej do stworzenia nowoczesnego szyldu firmy. Do ich produkcji wykorzystywane są powszechnie znane materiały jak winyl, płyty kompozytowe, itp. Dzięki ich zastosowaniu powstaje elegancka i wyrazista reklama. Kaseton powstający na tej bazie może przybrać dowolną formę – odpowiadającą indywidualnym oczekiwaniom.

Jakie są nasze kasetony reklamowe?

  • estetyczne – każdy napis i grafika są wykonywane bardzo starannie za pomocą frezowania,
  • widoczne – przygotowujemy konstrukcje standardowe i wielkoformatowe, a przy tym stosujemy podświetlenie,
  • wytrzymałe – konstrukcje powstają na bazie materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne,
  • dopasowane – wykonujemy konstrukcje zgodnie z indywidualnymi preferencjami naszych Klientów, uwzględniając określone wymiary, kolorystykę, grafikę, kształt, itp.

Proponowane przez nas wyroby to sprawdzona reklama. Kaseton ma jeszcze jedną ważną funkcję. Informuje przechodniów, że w tym właśnie miejscu znajduje się Twoja firma. To bardzo ważne, pozwala bowiem Klientowi w łatwy sposób odnaleźć poszukiwany adres i uniknąć zabłądzenia, co mogłoby przyczynić się do pierwszego złego wrażenia, a nawet rezygnacji z dalszych poszukiwań i skierowania się do lepiej oznakowanej konkurencji.

Przygotowujemy kasetony reklamowe standardowe, winylowe i na płytach kompozytowych – z podświetleniem lub bez. Szczegóły ustalamy indywidualnie.Dlaczego my?

Firma Katre jest producentem elementów reklamy wizualnej, w tym reklamy świetlnej. Działamy na rynku od 1992 roku. Nabyte doświadczenie pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Oferujemy przede wszystkim kasetony i banery reklamowe oraz litery podświetlane i gabloty ogłoszeniowe. Działamy głównie w Warszawie, ale obsługujemy również Klientów z całej Polski.

Robimy wielkoformatowe reklamy przestrzenne, elementy świetlne, szyldy, kasetony i litery podświetlane oraz tablice reklamowe. Realizujemy również druk wielkoformatowy.

Galeria prac
Zapytaj o cenę

Zaufali nam:

Zaufali nam
© KATRE