KATRE
Kompleksowa reklama wizualna
napisz wiadomość:
katre@o2.pl
Kompleksowa reklama wizualna
zadzwoń do nas:
693 218 203

Reklama kaseton standard / winyl

Standard

Wykonujemy modele jedno- i dwustronne. Osadzone są w specjalnie przygotowanej oprawie aluminiowej i przeznaczone do montażu we wnętrzach i na zewnątrz pomieszczeń. Kaseton reklamowy w wersji standardowej możemy wykonać w wariancie z zaokrąglonymi narożnikami oraz formowaną próżniowo powierzchnią czołową. Boki kasetonów wykonujemy z profili aluminiowych lub płyt kompozytowych.

Profile są malowane na dowolny, uzgodniony kolor wg palety RAL. Podłoże grafiki wykonane z płyt plexi lub poliwęglanu odznacza się dużą trwałością. Sama grafika powstaje metodą druku cyfrowego na folii winylowej lub na bazie translucentnej folii, dzięki której powstać możne interesująca, świetlna reklama. Kaseton podświetlony jest wówczas modułami LED montowanymi we wnętrzu.

Szerokość profili aluminiowych: 100, 120, 140, 160, 180 mm. Oświetlenie jarzeniowe montowane wewnątrz konstrukcji, wymiary dowolne.
Profil aluminiowy: anodowany lub malowany proszkowo na dowolny, uzgodniony kolor.Winylowe

Proponujemy jedno- i dwustronne kasetony reklamowe oparte na systemie profili CTS (Sign Tech) lub LG z grafiką wykonywaną na podłożu z winylu zbrojonego włóknem poliestrowym o zdolności rozpraszania światła. Jest to system pozwalający na przygotowanie wielkoformatowych reklam świetlnych, bilbordów, podświetlanych otoków stacji paliw itp.

Grafika na winylu może być wykonana z folii translucentnych do reklam świetlnych lub metodą druku cyfrowego, odpornego na działanie warunków atmosferycznych i promienie UV.Dlaczego my?

Firma Katre jest producentem elementów reklamy wizualnej, w tym reklamy świetlnej. Działamy na rynku od 1992 roku. Nabyte doświadczenie pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Oferujemy przede wszystkim kasetony i banery reklamowe oraz litery podświetlane i gabloty ogłoszeniowe. Działamy głównie w Warszawie, ale obsługujemy również Klientów z całej Polski.

Robimy wielkoformatowe reklamy przestrzenne, elementy świetlne, szyldy, kasetony i litery podświetlane oraz tablice reklamowe. Realizujemy również druk wielkoformatowy.

Galeria prac
Zapytaj o cenę

Zaufali nam:

Zaufali nam
© KATRE