KATRE
Kompleksowa reklama wizualna
napisz wiadomość:
katre@o2.pl
Kompleksowa reklama wizualna
zadzwoń do nas:
693 218 203

Kasetony z płyt

Tego typu rozwiązania to w ostatnich latach bardzo popularna reklama. Kaseton odznacza się dużą trwałością , estetyką wykonania i stosunkowo niską ceną. Już te zalety wystarczą by zainteresować się takim wsparciem identyfikacji wizualnej. Konstrukcje powstają na bazie płyt kompozytowych: DIBOND, TU BOND i TK BOND. Materiał odznacza się z jednej strony lekkością, dzięki czemu montaż jest ułatwiony, z drugiej strony wysoką trwałością. Jednocześnie płyty kompozytowe cechuje odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne. Dlatego każdy nasz kaseton reklamowy może być montowany na zewnątrz budynku i we wnętrzach.

Reklama z użyciem kasetonu może przybrać dowolną formę. Najczęściej wykorzystywane są kształty geometryczne. Możemy zaproponować różne wymiary, zaś grafika powstaje poprzez frezowanie, które dodatkowo podświetlamy. Przy czym zastrzegamy, że podświetlone mogą być wyłącznie elementy grafiki wykonanej z plexi bądź poliwęglanu. Stosujemy do tego celu moduły LED. Jesteśmy w stanie zaproponować różne wymiary konstrukcji. Ponadto proponujemy duży wybór kolorystyczny.

Kaseton reklamowy pełni ważną rolę promocyjną. Pozwala wprowadzić nazwę i logo Twojej firmy do miejskiej przestrzeni. Ciekawie zaprojektowany i dobrze wykonany zapada w pamięć przechodniów. Odgrywa również ważną rolę informacyjną. To dzięki niemu osoby zainteresowane Twoją ofertą szybko i łatwo znajdą firmę na konkretnej ulicy. Oznaczenie miejsca siedziby w widoczny sposób jest bowiem bardzo ważne dla Klientów, zwłaszcza tych nieznających okolicy.Dlaczego my?

Firma Katre jest producentem elementów reklamy wizualnej, w tym reklamy świetlnej. Działamy na rynku od 1992 roku. Nabyte doświadczenie pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Oferujemy przede wszystkim kasetony i banery reklamowe oraz litery podświetlane i gabloty ogłoszeniowe. Działamy głównie w Warszawie, ale obsługujemy również Klientów z całej Polski.

Robimy wielkoformatowe reklamy przestrzenne, elementy świetlne, szyldy, kasetony i litery podświetlane oraz tablice reklamowe. Realizujemy również druk wielkoformatowy.

Galeria prac
Zapytaj o cenę

Zaufali nam:

Zaufali nam
© KATRE