KATRE
Kompleksowa reklama wizualna
napisz wiadomość:
katre@o2.pl
Kompleksowa reklama wizualna
zadzwoń do nas:
693 218 203

Nasza oferta

Reklamy 3D/Litery

Reklamy 3D/Litery

Reklama 3D jest bardzo efektowną formą reklamy. Są to kształty oraz litery przestrzenne podświetlane lub niepodświetlane wykonane z dowolnego materiału. Najtańszą formą są litery termicznie wycinane ze styroduru. Bardzie ekskluzywną formą są litery mosiężne, które są wycinane laserem oraz lutowane. Bardzo efektownie wyglądają mosiężne litery podświetlane od wewnątrz, kiedy światło pada na elewację wokół liter.

zobacz oferte
Kasetony z płyt kompozytowych

Kasetony z płyt kompozytowych

Kasetony z płyt kompozytowych to bardzo efektowna forma. Ze względu na możliwość podświetlenia jest doskonale widoczna również po zmroku. Jesteśmy w stanie wykonać kaseton w dowolnym rozmiarze - zgodnie z preferencjami klienta. Zamawiając u nas możesz liczyć na najlepsze ceny w Warszawie, wysoką jakość wykonania oraz szybkie terminy realizacji.

zobacz oferte
Kasetony standard/winylowe

Kasetony standard/winylowe

Kasetony są jedną z najbardziej popularnych form reklamy. Kaseton z poliwęglanu lub z plexi jest efektowny, trwały i tani. Wewnątrz kasetonów montowane jest oświetlenie jarzeniowe, które sprawia, że reklama jest doskonale widoczna nawet po zmroku. Wykonujemy kasetony w dowolnym kolorze oraz rozmiarze.

zobacz oferte
Tablice/Bilboardy

Tablice/Bilboardy

Oferujemy szyldy oraz wolnostojące tablice informacyjne w dowolnych rozmiarach. Nasze stalowe konstrukcje są nie tylko trwałe i zabezpieczone antykorozyjnie, ale przede wszystkim atrakcyjne wizualnie. Używamy najlepszych materiałów po to, aby dać Państwu najlepsze produkty i banery w Warszawie. Tablice oraz bilboardy mogą być podświetlane wewnętrznie co sprawi, że będą bardziej widoczne. Zamawiając u nas nie martwisz się o transport i montaż.

zobacz oferte
Totemy/Pylony

Totemy/Pylony

Dla oznakowania zewnętrznego proponujemy wysokiej jakości totemy i pylony. Realizujemy projekty o dowolnym kształcie oraz wielkości. Szeroki wybór kolorów z palety RAL, niskie ceny, profesjonalny montaż oraz najlepsze materiały sprawiają, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Oferowane konstrukcje można dowolnie podświetlić co powoduje, że są doskonale widoczne i czytelne również po zmroku.

zobacz oferte
Gabloty informacyjne

Gabloty informacyjne

Nasza oferta zawiera gabloty ogłoszeniowe. Gwarantujemy trwałość, najlepszą jakość, niskie ceny oraz profesjonalizm. Oferujemy tradycyjne i nowoczesne formy gablot ogłoszeniowych, potykaczy, stendów, wszelkiego rodzaju ramek i tablic informacyjnych. Oferta firmy jest kompleksowa i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

zobacz oferte

Zaufali nam:

Zaufali nam
© KATRE