KATRE
Kompleksowa reklama wizualna
napisz wiadomość:
katre@o2.pl
Kompleksowa reklama wizualna
zadzwoń do nas:
693 218 203

Litery 3D

Dostrzegalna, rzucająca się w oczy nazwa stanowi podstawowy element identyfikacji wizualnej także w przestrzeni urbanistycznej. Proponowane przez nas litery 3D pozwalają stworzyć napis, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Świetnie będą prezentowały się na ulicach Warszawy, jak też innych polskich miast. Można je wykorzystać także we wnętrzach budynków. Eleganckie, zamontowane w reprezentacyjnym miejscu budują dobre pierwsze wrażenie, a ponadto nadają przestrzeni prestiżowego charakteru. Proponujemy kilka wariantów, na które mogą się Państwo zdecydować.


Podświetlane

Do bardzo efektownej formy reklamy wizualnej zaliczane są znaki i litery 3D podświetlane. Korzystamy z różnego rodzaju technologii – w zależności od potrzeb Inwestorów. Najbardziej popularne są modele z podświetlanym przodem, wykonane z plexi. Boki konstrukcji pozostają niepodświetlane, a do ich wykonania stosujemy taśmy aluminiowe lub płyty kompozytowe. Przy dużych wymiarach podświetlany przód liter wykonujemy z poliwęglanu komorowego lub winylu zbrojonego włóknem poliestrowym. Oświetlenie modułami LED montowane jest wewnątrz konstrukcji.

Niepodświetlane

Litery 3D i znaki przestrzenne wykonujemy w zależności od wymagań klienta z różnych materiałów. Najtańsze wycinane są termicznie ze styroduru. Mogą być pomalowane na dowolny kolor i mieć lico z plexi lub PCV. Wykonujemy także konstrukcje przestrzenne w pełni z plexi, PCV oraz blach nierdzewnych i aluminiowych. W tym wariancie niestosujemy podświetlenia ledowego.

Mosiężne

Znaki oraz litery 3D blokowe możemy przygotować z blach mosiężnych. Przód jest wówczas wycinany laserem, a boki lutowane z blachy mosiężnej. Całość polerujemy i zabezpieczamy bezbarwnym lakierem epoxydowym. Takie konstrukcje mogą być podświetlane od wewnątrz. Światło pada na elewację budynku wokół liter.Dlaczego my?

Firma Katre jest producentem elementów reklamy wizualnej, w tym reklamy świetlnej. Działamy na rynku od 1992 roku. Nabyte doświadczenie pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Oferujemy przede wszystkim kasetony i banery reklamowe oraz litery podświetlane i gabloty ogłoszeniowe. Działamy głównie w Warszawie, ale obsługujemy również Klientów z całej Polski.

Robimy wielkoformatowe reklamy przestrzenne, elementy świetlne, szyldy, kasetony i litery podświetlane oraz tablice reklamowe. Realizujemy również druk wielkoformatowy.

Galeria prac
Zapytaj o cenę

Zaufali nam:

Zaufali nam
© KATRE